INFORMACJA O WYNIKACH NABORU
Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Podinspektor w Zespole Inwestycji w Wydziale Inwestycji i Zamówień Publicznych zatrudniona zostanie
Pani Agnieszka Turlińska-Białek zam. Domaszno
Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Oferta Pani Agnieszki Turlińskiej-Białek spełnia wymogi formalne. Kandydatka posiada wykształcenie wyższe – magister inżynier na kierunku Inżynieria Środowiska na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach. Według przedstawionych świadectw pracy i zaświadczenia posiada ponad 20 letni staż pracy.
W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się wiedzą z zakresu ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o samorządzie powiatowym, ustawy Prawo budowlane, ustawy Prawo zamówień publicznych, za co uzyskała liczbę punktów warunkującą zatrudnienie na stanowisku Podinspektor w Zespole Inwestycji w Wydziale Inwestycji i Zamówień Publicznych.
Zatwierdził (w oryginale podpisał):
STAROSTA
Marcin Baranowski





