BIP OPOCZNO

obrazek naglowkowy obrazek naglowkowy2
.
Polecamy przeczytać
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystyka
Ilość odwiedzin: 1913720
Aktualizacja: 17-05-2017
INFORMACJE ZWIĄZANE Z PRZEPROWADZKĄ WYDZIAŁÓW STAROSTWA

Informacje związane z przeprowadzką wydziałów Starostwa Powiatowego w Opocznie

Starosta Opoczyński informuje, w związku z trwającą od 03 kwietnia br. przeprowadzką wydziałów Starostwa Powiatowego w Opocznie do rozbudowanej siedziby Starostwa w Opocznie przy ul. Kwiatowej 1a, że:

1.Od 10 kwietnia br. zapraszamy do rozbudowanej siedziby Starostwa Powiatowego w Opocznie przy ul. Kwiatowej 1a, Wejście główne do budynku ( środkowe skrzydło) – segment A ( kolor zielony) oraz wejście od strony ul. Kwiatowej – segment B ( kolor niebieski). Wejście do budynku od strony ul. Św. Marka – segment C ( kolor pomarańczowy) będzie otwarte w terminie późniejszym.

2.W części rozbudowanej budynku ( segment A )oraz w remontowanej starej części budynku (segment B), na dzień 10 kwietnia br. funkcjonują następujące wydziały Starostwa:

a.Wydział Administracji Architektoniczno – Budowlanej:  I piętro budynku w segmencie A (kolor zielony) pokoje o nr: 124, 125, 126, 127, 140, 141, 142.

b.Wydział Ochrony Środowiska, Zdrowia i Osób Niepełnosprawnych: I piętro budynku w segmencie A (kolor zielony) pokoje o nr: 101, 102, 121, 122, 123.

c.Geolog Powiatowy: I piętro budynku w segmencie A (kolor zielony) pok. nr 100

d.Zespół ds. zamówień publicznych: I piętro budynku w segmencie A (kolor zielony) pokój nr 128.

e.Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności: parter budynku w segmencie A (kolor zielony) pokoje o nr 2, 3, 17, 18, 19.

f.Zespół ds. prawnych: II piętro budynku w segmencie A (kolor zielony) pokój nr 217.

g.Stanowisko ds. kontroli zarządczej i Audytor Wewnętrzny: II piętro budynku w segmencie A (kolor zielony).

h.Biuro Podawcze, Kancelaria ogólna: rejestracja i przyjmowanie dokumentów wpływających do Urzędu – parter w budynku w segmencie A (kolor zielony).

i.Zespół ds. Promocji: II piętro budynku w segmencie B (kolor niebieski) pokój nr 221.

j.Biuro Rady: II piętro budynku w segmencie B (kolor niebieski) pokój nr 227

k.Sekretariat, Starosta, Wicestarosta, Sala Narad: II piętro budynku w segmencie B (kolor niebieski) pok. nr 223,224, 225, 226.

Pozostałe wydziały (Oświaty i Funduszy Unijnych oraz Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami), Kasa Starostwa oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, które będą miały swoją siedzibę w rozbudowanej części Starostwa – segment A (kolor zielony) i segment C (kolor pomarańczowy), będą sukcesywnie przenoszone do nowych siedzib. Z chwilą ich przeprowadzki poinformujemy Państwa niezwłocznie.

3. Wydziały oraz samodzielne stanowiska pracy funkcjonujące w starej części remontowanego budynku Starostwa przy ul. Kwiatowej 1a – segment B (kolor niebieski), w związku z remontem tej części budynku są tymczasowo przenoszone do innych pokoi. Są to tymczasowe następujące zmiany:

a.Sekretarz Powiatu – I piętro w budynku segment B (kolor niebieski) pokój nr 106

b.Skarbnik Powiatu – parter w budynku segment B (kolor niebieski) pokój nr 3.

c.Wydział Finansowo – Księgowy: parter w budynku segment B (kolor niebieski), nr pokoi 1, 2, 4 oraz II piętro nr pokoju 207.

d.Pozostałe wydziały nadal funkcjonują w tych samych miejscach. Z chwilą ich zmiany niezwłocznie Państwa poinformujemy.

 

Uwaga - w związku z przeprowadzką nastąpi zmiana siedziby i adresu Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami.

 

W związku z powyższym w dniach od 20 do 28 kwietnia 2017r. wydział będzie nieczynny.

 

W celu zminimalizowania utrudnień wynikających z przeprowadzki ewentualne wnioski można będzie składać:

 

- w dniach od 20 do 21 kwietnia 2017r. w Sekretariacie przy ul. Rolnej 6 – II piętro oraz w Biurze Podawczym przy ul. Kwiatowej 1a;

 

- od 24 kwietnia 2017r. tylko w Biurze Podawczym przy ul. Kwiatowej 1a.

 

Przyjmowanie interesantów w nowej siedzibie Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami nastąpi od 2 maja 2017r.

 

4.Dane dotyczące nr telefonów oraz nr faxu – pozostają  bez zmian.

5.Informujemy, że portal informacyjny www.opocznopowiat.pl – pozostaje bez zmian.

6. Korespondencję nadal prosimy wysyłać na adres : 26-300 Opoczno ul. Kwiatowa 1a, to pozostaje bez zmian.

Z uwagi na systematyczne przeprowadzanie wydziałów, zmianę ich siedzib dotychczasowych – mogą się Państwo spotkać z trudnościami związanymi z załatwianiem spraw w Urzędzie. Z góry przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość, jak i wyrozumiałość.

Docelowo, rekompensatą za te utrudnienia będzie zaoszczędzenie Państwa czasu, gdy wszystkie swoje sprawy, będziecie mogli Państwo załatwić w jednym miejscu. W tej chwili jesteście Państwo odsyłani do różnych miejsc na terenie miasta. Teren wokół budynku posiada parkingi, jak również teren ten jest dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek jest całkowicie dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, a ponadto jest budynkiem dobrze wpisującym się w otoczenie miasta Opoczna.

 

Wytworzył: Grażyna Wielgus-Sekreatrz Powiatu
Opublikowal: Beata Rogulska
Data publikacji: 11-04-2017
Data wprowadzenia: 11-04-2017
Data modyfikacji: 19-04-2017
Ilość wyświetleń: 217
Historia zmian
PDF 
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ